Wyszukaj

Edukacja:


Warning: strstr(): Empty needle in /home/wlasnysw/domains/chistera-qscale.eu/public_html/nauka/uroda.php on line 115
Dowiedz się więcej tutaj - Poznaj szczegóły - Zobacz więcej informacji tutaj - - Dołącz teraz - Kup - Zobacz - Odkryj - Czytaj - kliknij tutaj Choć Unia Europejska jest teraz w kryzysie gospodarczym, to jednakże nikt nie powiedział, że w dalszym ciągu nie jest silną organizacją. W końcu skupia wokół siebie wiele zamożnych krajów. Ciągle UE jest federacją szalenie bogatych państw.
Nie tak dawno temu Chorwacja stała się członkiem UE. Nie można powiedzieć, że jeśli w grę wchodzi sytuacja tego kraju, to będzie ona w automatyczny sposób dużo lepsza, lecz z całą pewnością to nie jest zła decyzja. W końcu Unia Europejska wyjdzie z kryzysu. Czyli już niedługo wreszcie znowu unijne państwa będą bardzo szybko się rozwijały. Chociaż prawda jest taka, że i tak UE musi być sporo bardziej zreformowana. Co do tego trudno mieć jakiekolwiek wątpliwości.
Wszyscy wiemy, że nawet coraz poważniejsza ekspansja Chin nie spowoduje, iż jęz. Szekspira z dnia na dzień przestanie być najistotniejszym językiem. Przecież chiński jest niezmiernie trudnym językiem, a poza tym na przykład mieszkaniec wschodnich Chin ma poważne kłopoty z tym by porozumieć się ze swoimi rodakami z zachodu. Cóż, czyli i tak angielski bez wątpienia warto znać. W zasadzie mieszkańcy Polski potrafią dogadać się po angielsku, oczywiście mowa w tym momencie o młodszych pokoleniach. Chociaż nikt nie powiedział, że ogół Polaków świetnie zna język Szekspira...
No cóż, Polska to nie Dania oraz inne skandynawskie kraje. Jeżeli pragniemy iść do przodu, konkurować z innymi gospodarkami, w żadnym razie nie powinniśmy postawić na bardzo wysokie podatki. Kolejny przykład - najzwyczajniej w świecie politycy w Polsce zbyt wiele pracują! Bardzo kontrowersyjna teza, ale oczywiście nie chodzi w tym momencie o ciężką oraz efektywną pracę. Bardziej mowa o tym, że politycy uchwalają zbyt wielką liczbę ustaw. Co powoduje potem, iż znacznym problem naszego kraju jest irytująca biurokracja. Spostrzeżenia? Powinniśmy wybierać inteligentnych ludzi, ale także sami mocno dążyć do tego, aby być inteligentnym wyborcą.